EDB Postgres Advanced Server

EDB Postgres Advanced Server® (PAS), EnterpriseDB tarafından açık kaynak PostgreSQL ilişkisel veritabanı sunucusuyla birlikte geliştirilmekte olan yüksek başarım, işlem sayısı, dayanıklılık ve erişim gerektiren kritik işlerde kendisini kanıtlamış veritabanı sunucusudur.

EnterpriseDB mühendisleri tarafından kurumsal müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmekte olan EDB Postgres Advanced Server yönetim, güvenlik ve geliştirme kolaylığı sağlayacak araçlarla donatılmaktadır. Gelişmiş ve modern yetenekleri, kamu kurumlarının ve büyük ticari şirketlerin var olan uygulamalarının büyük bölümünün EDB Postgres Platfomu üzerinde başarıyla çalışabilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda yeni mobil, web ve IoT uygulamalarını geliştirirken, hız ve kurumsal kontrol yetenekleriyle dijitalleşmenizin önünü açar.

EDB Postgres Advanced Server
Postgres Advanced Server
Güvenlik
Performans
Yönetim

Yüksek Servis Devamlılığı

%99.999 erişilebilirlik garantisi veren bir servis yıl boyunca toplamda ancak 5.26 dakika kadar servis dışı olabilir! Donanım sorunları da söz konusu olsa, bu denli yüksek erişilebilirlik sağlayabilmek için veritabanı iş yükünün birden fazla donanım üzerinde yedeklilik sağlayarak çalışmasını gerektirir. EDB Replication Server ile tekli veya çoklu aktif (single/multi master) replikasyon seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İster performans artışı ister yedeklilik, ister erişilebilirlik olsun: EDB Replication Server ile çözüm kolay.

EDB Postgres Advanced Server
Pas Güvenlik
EDB Postgres Advanced Server

Yüksek Performans

Keşke uygulamamızın isteklerine göre istediğimiz kadar, sınırsız bellek sağlayabilsek… Postgres Advanced Server size sınırsız bellek ve başka bir çok önemli performans aracını sunmaktadır.

Pas Performans

PostgreSQL Sıkça Sorulan Sorular

Structural Query Language kelimesinin kısaltması olan SQL veri tabanlarında veri yönetimi için kullanılan özel bir dildir.
Gerek performans, gerek maliyet etkin çözüm, gerekse geliştiricilerin kolay adaptasyonu düşünüldüğünde Oracle’ın en iyi alternatifi EDB Postgres’tir. EDB Postgres özellikle Oracle yapısı uyumluluğu ile açık kaynak kodlu Postgresql versiyonundan farklılaşır.
Dünyada en yaygın olarak kullanılan kurumsal PostgreSQL çözümü, Enterprise DB (EDB)’nin sunduğu EDB Postgres’tir. EDB aynı zamanda açık kaynak kodlu PostgreSQL için de global kurumsal destek sunar.

EDB Postgres Advanced Server’ın kurumunuza sağlayacağı faydaları öğrenin! 

DEMO İSTE