Profelis’in resmi logoları ve kullanım şartları

Profelis Logosu’nun Baskıda Kullanılması

Profelis logosu 4-renk (CMYK) modunda ya da tek renk (PMS 300, gri-tonlama, siyah, beyaz) olarak beyaz fonda ve iyi okunabilirlikle kullanılmalıdır.

Profelis Logosu’nun Web’de Kullanılması

Profelis logosu çift renk ya da tek renk olarak aşağıda sunulan şekilde kullanılabilir. JPG ve PNG formatı tercih edilmeli, büyütme küçültme işlemlerinde orantılar bozulmamalıdır.

Biçim

Yalnız resmi Profelis logo biçimleri kullanılabilir. El çizimleri ya da değiştirilmiş logolar (tip ya da renk değişikliği yapılarak) kullanılamaz.

Okunabilirlik

Logo “Profelis” yazısı rahat okunmak ve ölçeği bozmamak koşuluyla yeniden boyutlandırılabilir. Eğer CSS ile kare form içerisinde boyutlandırılarak kullanılacak ise logo imajının alt ve üstüne yeterli boşluk, bir resim düzenleme aracında daha önceden verilip kare haline getirilerek kullanılmalıdır. Bu konuda destek istenirse, istediğiniz biçimi bize iletin size uygun halde logomuzu gönderelim.

Logo dağınık ve okumayı güçleştiren arka plan üzerinde kullanılamaz.

Stil

Profelis logosu başka firma logosu ile birleştirilip yeni bir logo olarak kullanılamaz.

Profelis logosu başka bir grafik objesi ile birleştirilemez (kutu içine alma vb.). Bu işlemlerin, Profelis logosunun farklı bir logo gibi algılanmayacak şekilde yapılması gerekir.

Logo farklı imajlarla engellenemez.