Postgres Platform

EDB Postgres Advanced Server

EDB Postgres Advanced Server® (PAS), EnterpriseDB tarafından açık kaynak PostgreSQL ilişkisel veritabanı sunucusuyla birlikte geliştirilmekte olan yüksek başarım, işlem sayısı, dayanıklılık ve erişim gerektiren kritik işlerde kendisini kanıtlamış veritabanı sunucusudur.

EnterpriseDB mühendisleri tarafından kurumsal müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmekte olan EDB Postgres Advanced Server yönetim, güvenlik ve geliştirme kolaylığı sağlayacak araçlarla donatılmaktadır. Gelişmiş ve modern yetenekleri, kamu kurumlarının ve büyük ticari şirketlerin var olan uygulamalarının büyük bölümünün EDB Postgres Platfomu üzerinde başarıyla çalışabilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda yeni mobil, web ve IoT uygulamalarını geliştirirken, hız ve kurumsal kontrol yetenekleriyle dijitalleşmenizin önünü açar.

Postgres Platform
Postgres Advanced Server
Güvenlik
Performans
Yönetim

Yüksek Servis Devamlılığı

%99.999 erişilebilirlik garantisi veren bir servis yıl boyunca toplamda ancak 5.26 dakika kadar servis dışı olabilir! Donanım sorunları da söz konusu olsa, bu denli yüksek erişilebilirlik sağlayabilmek için veritabanı iş yükünün birden fazla donanım üzerinde yedeklilik sağlayarak çalışmasını gerektirir. EDB Replication Server ile tekli veya çoklu aktif (single/multi master) replikasyon seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İster performans artışı ister yedeklilik, ister erişilebilirlik olsun: EDB Replication Server ile çözüm kolay.

Postgres Platform
Pas Güvenlik
Postgres Platform

Yüksek Performans

Keşke uygulamamızın isteklerine göre istediğimiz kadar, sınırsız bellek sağlayabilsek… Postgres Advanced Server size sınırsız bellek ve başka bir çok önemli performans aracını sunmaktadır.

Pas Performans

EDB Postgres Advanced Server’ın kurumunuza sağlayacağı faydaları öğrenin! 

DEMO İSTE