NetIQ – Self Service Password Reset

ile şifre güvenliğini kullanıcı rahatlığıyla dengeleyin

Genel Bakış

NetIQ – Self Service Password Reset, güçlü kimlik bilgileri politikalarını uygulamanıza yardımcı olur, böylece zayıf şifre uygulamaları nedeniyle oluşabilecek ihlalleri azaltabilirsiniz. Self Servis Şifre Sıfırlama ile kullanıcılar, iki faktörlü kimlik doğrulama da dahil olmak üzere çok sayıda özelleştirilebilir doğrulama tekniğini kullanarak kimliklerini doğrularlar.

Self Services Password Reset

Şifre yönetiminin maliyetini düşürür

Merkezi konsol, şifre sıfırlamaları ve hesap kilidini açmak için destek birimine yapılan rutin çağrıları azaltır, bu da yönetim maliyetlerini düşürür ve kritik aramalarda destek biriminin cevap verme süresini hızlandırır.

Self Services Password Reset

Güvenliği arttırır

Özelleştirilmiş veya önceden yazılmış kimlik soruları, bir şifreyi sıfırlamadan veya bir hesabın kilidini açmadan önce telefonda bir kullanıcının kimliğini doğrulamaktan daha güvenlidir.

Self Services Password Reset

Kısa sürede yüklenir

Self Servis Şifre Sıfırlama yazılım aracı seçeneği ile dakikalar içinde kolay kurulum, yükseltme ve uygulama entegrasyonu sağlar.

Self Services Password Reset

Güçlü kimlik bilgileri politikaları uygular

Self servis ara yüzü, son kullanıcıların bir yerlere not etmek yerine kendi şifrelerini sıfırlamalarını kolaylaştırır, böylece güvenlik bir not kağıdının tehdidi altında olmaz.

Micro Focus – NetIQ Self Service Password Reset‘in kurumunuza sağlayacağı faydaları öğrenin! 

İletişime Geç