SUSE Linux Enterprise

Neden SUSE Linux Enterprise Server?

SUSE Linux Enterprise Server her ortama adapte olabilen bir işletim sistemidir. Performans, güvenlik ve güvenilirlik için optimize edilmiştir.

En İyi 4 Özellik

Özgürce yenilikler üretin ve ister kurumda ister genel bulut ortamlarındaki iş kritik iş yüklerini kolayca dağıtın ve değiştirin.

Uyarlanabilirlik

Geniş bir mimari, sunucu, depolama ve ağ yelpazesiyle çalışabilen uygulamalar yazmanın mümkün olduğu servisler ve API’ler barındırır. Bu yaklaşım SLES’in her işletim ortamına uyum sağlayabilmesine ve aralarında sorunsuz iş yükü göçü yapılabilmesine olanak tanır.

Güvenlik ve Uyum

SUSE mühendisleri güvenlik olaylarına hızlıca tepki verir ve üst düzey kalitede güvenlik güncellemeleri sunar. SUSE Manager’ın yapılandırma, denetleme ve otomasyon özellikleri dahili güvenlik politikaları ve harici düzenlemelerle uyumu güvence altına almayı kolaylaştırır.

İş Devamlılığı

SUSE Linux Enterprise High Availability Extension, geo-clustering ve SUSE Linux Enterprise Live Patching iş devamlılığını artırır ve kesinti süresini azaltarak tasarruf sağlayarak servis erişilebilirliğini artırır ve güvenlik ve uyumu üst düzeye taşır.

Sanallaştırma

Her SUSE Linux Enterprise Server üyeliği önde gelen

hiper yönetici teknolojiler ve bulut platformları için destek

içerir. Esnekliğinizi en üst düzeye taşıyın ve

performans, güvenlik ve güvenilirlikten ödün vermeden tasarruf edin.

SAP Uygulamaları için SUSE Linux Kurumsal Sunucu

SAP HANA, SAP NetWeaver ve SAP S/4HANA çözümleri için lider Linux platformudur. SAP tarafından onaylanan bu platform, hizmet kesintisi riskinin azaltılmasına, sistem bakımı sırasında harcanan çabanın en aza indirilmesine yardımcı olur ve hizmetleri şirket içinde ve bulutta daha hızlı dağıtmanıza olanak tanır.

Hizmet Güvenirliğinin Artırılması

Sistem hatası algılama ve kurtarma için otomatik yük devri ile kritik SAP sistemlerinin kapalı kalma süresini azaltabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik özellikleri, SAP HANA sistemlerini ve uzak depolama cihazlarını yetkisiz erişime karşı korur. Sistem verilerinin izlenmesi ile olası sorunların proaktif önlenmesini sağlar.

Hizmetlerin Daha Hızlı Dağıtılması

Yeni hizmetler için SAP yazılım yığını dağıtımını ve SAP S/4HANA sistem göçünü hem yerel sunucularınızda hem de bulut uygulamalarınızda sadece bir çözümle otomatikleştirebilirsiniz.

BT Yönetimi Karmaşıklığının Azaltılması

Sistemlerin kurulumu ve bakımı için otomasyon özellikleri ve yapılandırma sihirbazları ile sistem yöneticilerinin iş yüklerini azaltın. Bu sayede BT personeli, rutin bakım yerine yenilikçi çözümler sunmaya odaklanabilir.